Апарат за потшишување ADLER AD 2825
   Апарат за потшишување ADLER AD 2825
   Апарат за потшишување ADLER AD 2825
   Апарат за потшишување ADLER AD 2825
   Апарат за потшишување ADLER AD 2825

   Апарат за потшишување ADLER AD 2825

   Напиши рецензија (0)
   999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 15W

   Кабел: 1.9 m

   Тивок мотор

   Регулатор за должина

   4 чешли: 3,6,9 и 12 mm

   Сечило: нерѓосувачко сечило 45 mm

   Додатоци: четка, ножици, масло

   Кука за полесно закачување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   20894
   56 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за потшишување ADLER AD 2825

   2 други производи во иста категорија:

   Апарат за потшишување ADLER AD 2825

   999 ден.
   со ДДВ