Апарат за потшишување SEVERIN HS 0707
   Апарат за потшишување SEVERIN HS 0707
   Апарат за потшишување SEVERIN HS 0707
   Апарат за потшишување SEVERIN HS 0707

   Апарат за потшишување SEVERIN HS 0707

   Напиши рецензија (0)
   1.190 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Апарат за потстрижување и бричење

   Чешли 4: 3mm,6mm, 9mm, 13mm

   Нерѓосувачки челични сечила

   Прецизност од 1-1.6mm

   Време на работа со батерија: 45 минути

   Додатоци: четка за чистење, масло за подмачкување,

   заштитното капаче за главата, кука за закачување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   12241
   5 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Апарат за потшишување SEVERIN HS 0707

   3 други производи во иста категорија:

   Апарат за потшишување SEVERIN HS 0707

   1.190 ден.
   1.390 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ