• Ново
  Апарат за топла/ладна вода HC 66l
  Апарат за топла/ладна вода HC 66l

  Апарат за топла/ладна вода HC 66l

  Напиши рецензија (0)
  11.990 ден.
  14.500 ден.
  Заштеди 2.510 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Апарат за топла/ладна вода, Модел HC66L

  Компресорски уред

  Димензии: 350 х 360 х 1000 мм

  Тежина: 17 кг

  Боја: црна/инокс

  Напон: 220-240V /50/60Hz

  Топла вода: 85-95°С, 5Л на час

  Ладна вода: 5-10°С, 3,2Л на час

  Вода на собна температура (доколку прекинувачот за топла вода е исклучен)

  Ладилен медиум: R134A eco

  Гаранција: 12 месеци на компресорот

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  HC 66l
  49 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Апарат за топла/ладна вода HC 66l

  2 други производи во иста категорија:

  Апарат за топла/ладна вода HC 66l

  11.990 ден.
  14.500 ден.
  Заштеди 2.510 ден.
  со ДДВ