• Ново
  Апарат за топла/ладна вода, Модел 95L
  Апарат за топла/ладна вода, Модел 95L

  Апарат за топла/ладна вода, Модел 95L

  Напиши рецензија (0)
  9.990 ден.
  12.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Апарат за топла/ладна вода, Модел 95L

  Компресорски уред

  Димензии: 330 х 340 х 980 мм

  Тежина: 12 кг

  Боја: сива

  Напон: 220-240V /50/60Hz

  Топла вода: 85-95°С, 5л на час

  Ладна вода: 5-10°С, 2,8л на час

  Вода на собна температура (доколку прекинувачот за топла вода е исклучен)

  Ладилен медиум: R134A eco

  Гаранција: 12 месеци на компресорот

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  Модел 95L
  49 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Апарат за топла/ладна вода, Модел 95L

  2 други производи во иста категорија:

  Апарат за топла/ладна вода, Модел 95L

  9.990 ден.
  12.990 ден.
  Заштеди 3.000 ден.
  со ДДВ