• Ново
  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD бел
  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD бел

  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD бел

  Напиши рецензија (0)
  3.399 ден.
  4.190 ден.
  Заштеди 791 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD

   Електричен  уред

  Димензии: 310 х 310 х 410 мм

  Тежина: 5 кг

  Боја: бела

  Напон: 220-240V /50/60Hz

  Топла вода: 85-95°С, 5л на час

  Ладна вода: 10-15°С, 0,5л на час

  Вода на собна температура (доколку прекинувачот за топла вода е исклучен)

  Гаранција: 6 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  Модел 68TD
  46 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD бел

  3 други производи во иста категорија:

  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD бел

  3.399 ден.
  4.190 ден.
  Заштеди 791 ден.
  со ДДВ