• Ново
  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD сив
  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD сив

  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD сив

  Напиши рецензија (0)
  3.590 ден.
  4.490 ден.
  Заштеди 900 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Електронски  уред                                              

  Димензии: 310 х 310 х 410 мм                                                                         

  Тежина: 5 кг                                                                                                               

  Боја: црна

  Напон: 220-240V /50/60Hz

  Топла вода: 85-95°С, 5л на час

  Ладна вода: 10-15°С, 0,5л на час

  Вода на собна температура (доколку прекинувачот за топла вода е исклучен) 

  Гаранција: 6 месеци                     

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  Модел 68TDсив
  21 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD сив

  1 друг производ во иста категорија:

  Апарат за топла/ладна вода, Модел 68TD сив

  3.590 ден.
  4.490 ден.
  Заштеди 900 ден.
  со ДДВ