Рачна правосмукалка за во автомобил HVCC-060
   Рачна правосмукалка за во автомобил HVCC-060
   Рачна правосмукалка за во автомобил HVCC-060

   Рачна правосмукалка за во автомобил HVCC-060

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   999 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Моќност: 60W

   Напон 12V

   Капацитет на садотТ:400 ml

   Филтер кој лесно се чисти

   Должина на кабелот за полнење: 3m

   Додатоци

   Адаптер за полнење во кола

   Две четки

   Црево

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   801519
   93 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Рачна правосмукалка за во автомобил HVCC-060

   2 други производи во иста категорија:

   Рачна правосмукалка за во автомобил HVCC-060

   899 ден.
   999 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ