Рачна правосмукалка за во автомобил HVC-055
   Рачна правосмукалка за во автомобил HVC-055
   Рачна правосмукалка за во автомобил HVC-055

   Рачна правосмукалка за во автомобил HVC-055

   Напиши рецензија (0)
   1.599 ден.
   1.959 ден.
   Заштеди 360 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Моќност: 55W

   Напон 7.4V

   Капацитет на садотТ:400 ml

   Филтер кој лесно се чисти

   Мокро и суво усисување

   Должина на кабелот за полнење: 3m

   Додатоци

   Адаптер за полнење во кола

   Две четки

   Црево

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   801520

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Рачна правосмукалка за во автомобил HVC-055

   2 други производи во иста категорија:

   Рачна правосмукалка за во автомобил HVC-055

   1.599 ден.
   1.959 ден.
   Заштеди 360 ден.
   со ДДВ