Баланс бајк (во повеќе бои)
   Баланс бајк (во повеќе бои)
   Баланс бајк (во повеќе бои)
   Баланс бајк (во повеќе бои)
   Баланс бајк (во повеќе бои)
   Баланс бајк (во повеќе бои)
   Баланс бајк (во повеќе бои)

   Баланс бајк (во повеќе бои)

   Напиши рецензија (0)
   2.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Балансирачките велосипеди доаѓаат со метална рамка, удобно седиште и гумени гуми за пријатно возење заедно.

   За деца од 3 до 6 години.

   Боја :
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   За деца од 3 до 6 години.

   Максимална тежина до 25 кг.

   Висината на седиштето се регулира.

   Меко и удобно седиште.

   Гуми на пумпање.

   32354
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Баланс бајк (во повеќе бои)

   2 други производи во иста категорија:

   Баланс бајк (во повеќе бои)

   2.990 ден.
   со ДДВ