Барски стол Vienna
   Барски стол Vienna
   Барски стол Vienna
   Барски стол Vienna
   Барски стол Vienna

   Барски стол Vienna

   Напиши рецензија (0)
   4.290 ден.
   5.590 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Корисна барска столица дизајнирана да одговара во многу различни простори: внатрешен и надворешен, професионален и домашен.

   Спецификации:

   * Метална и квалитетна конструкција со исклучителна издржливост, закривени ногарки обоени во костенлива кафена боја. Има потпирач за нозе за поддршка на нозете.

   *Седиште за столче од PE ратан. 

   * Краевите на нозете имаат пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

   Димензии на производот:

   Должина: 40 см.

   Ширина: 40 см.

   Висина: 77 см.

   Време на испорака: 10-14 дена

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-14 дена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Корисна барска столица дизајнирана да одговара во многу различни простори: внатрешен и надворешен, професионален и домашен.

   Спецификации:

   * Метална и квалитетна конструкција со исклучителна издржливост, закривени ногарки обоени во костенлива кафена боја. Има потпирач за нозе за поддршка на нозете.

   *Седиште за столче од PE ратан. 

   * Краевите на нозете имаат пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

   Димензии на производот:

   Должина: 40 см.

   Ширина: 40 см.

   Висина: 77 см.

   Време на испорака: 10-14 дена

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Време на испорака: 10-14 дена.

   243-000019
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Барски стол Vienna

   11 други производи во иста категорија:

   Барски стол Vienna

   4.290 ден.
   5.590 ден.
   Заштеди 1.300 ден.
   со ДДВ