• -1 500 ден

Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah - BLACK+DECKER

Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 45Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 1 батерија од 1.5Ah и брз полнач и картонска кутија.

BCD003C1
9 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

5 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.