• -900 ден
BCF611CK-QW

Технички податоци

Батерија
1.5 Ah
Максимален вртежен момент
5.5 Nm
Број на вртежи
180 rpm
Напон
3.6 V

Нема рецензии во овој момент.

други производи

9 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.