Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач

   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач

   Напиши рецензија (0)
   2.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Безжичен одвртувач, 5Nm, батерија од 2000 mAh | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава во 1-2 работни дена.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Xiaomi Mijia - безжичен одвртувач со ергономски дизајн, создаден да овозможи што поедноставно ракување и да ги поедностави секојдневните поправки. Со цел што полесно да ги извршува функциите, опремен е со магнетски мотор со јачина до 5Nm.

   Батеријата е со капацитет од 2000mAh, а истата ќе ви овозможи одвртување до 180 шрафови. Исто така, опремен е со LED индикатор кој автоматски се вклучува кога ќе го притиснете копчето.

   Xiaomi
   000545
   3 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач

   16 други производи во иста категорија:

   Xiaomi Mijia - Батериски одвртувач

   2.890 ден.
   со ДДВ