Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm
   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm
   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm
   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm
   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm

   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm

   Напиши рецензија (0)
   2.590 ден.
   3.399 ден.
   Заштеди 809 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   BLACK+DECKER
   CS3652LC-QW
   4 производи

   Технички податоци

   Механички брзини
   1
   Број на вртежи
   180 rpm
   Напон
   3.6 V
   Капацитет на стезна глава
   6.25 mm
   Батерија
   1.5 Ah
   Тежина
   со батерија: 0.64 Kg

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm

   16 други производи во иста категорија:

   Батериски одвртувач 3.6V 1.5Ah 5.5Nm

   2.590 ден.
   3.399 ден.
   Заштеди 809 ден.
   со ДДВ