Iskra ML-CD92-144 батeриска дупчалка
   Iskra ML-CD92-144 батeриска дупчалка

   Iskra ML-CD92-144 батeриска дупчалка

   Напиши рецензија (0)
   3.499 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Напон: 14.4V 

   Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah ) 

   Вртежи во празно: 0-700 / min-1 

   Степени на вртежен момент: 21 + 1 

   Вртежен момент: 15 Nm 

   LED сијалица

   Самозатезна глава : Ø 10 mm ( максимум)

   Капацитет на дупчење : 

   • 16 mm (дрво) 

   • 6 mm (железо) 

   Димензии на пакувањето (во mm) : 242 (В ) x 196,5 (Ш ) x 73 ( Д)

   Тежина: 1,03 кг

   Гаранција 2 години

   3830042560340
   12 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ML-CD92-144 батeриска дупчалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra ML-CD92-144 батeриска дупчалка

   3.499 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ