Iskra ML-CD92-180 Батериска штрафилица дупчалка
   Iskra ML-CD92-180 Батериска штрафилица дупчалка
   Iskra ML-CD92-180 Батериска штрафилица дупчалка

   Iskra ML-CD92-180 Батериска штрафилица дупчалка

   Напиши рецензија (0)
   4.299 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 18V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 18V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)

   • Брзина на мирување: 0-700 / мин-1

   • Фази на вртежен момент: 21 + 1

   • Вртежен момент: 18 Nm

   • LED сијалица

   • Мека, гумена рачка

   • Глава за самопреслушување: ø 10 mm (максимум)

   • Капацитет за дупчење:

      • 18 мм (дрво)

      • 7 мм (железо)

   • Димензии на пакувањето (во мм): 196,5 (L) x 73 (W) x 244 (H)

   • Нето тежина: 1.156 кг

   • Бруто тежина: 1,65 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042560357
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ML-CD92-180 Батериска штрафилица дупчалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra ML-CD92-180 Батериска штрафилица дупчалка

   4.299 ден.
   со ДДВ