Iskra ML-CD92-180S Батериска штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии
   Iskra ML-CD92-180S Батериска штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии
   Iskra ML-CD92-180S Батериска штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии
   Iskra ML-CD92-180S Батериска штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии
   Iskra ML-CD92-180S Батериска штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии

   Iskra ML-CD92-180S Батериска штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии

   Напиши рецензија (0)
   5.999 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 18V

   • Моќност: 2 х Li-ion батерија (1.5Ah) 

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 18V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah)

   • Брзина во мирување:

   - Одделение 1: 0-400 / мин-1

   - Одделение 2: 0-1500 / мин-1

   • Фази на вртежен момент: 21 + 1

   • Вртежен момент: 23 Nm

   • LED сијалица

   • Мека, гумена рачка

   • Глава за самопреслушување: ø 10 mm (максимум)

   • Капацитет за дупчење:

      • 18 мм (дрво)

      • 7 мм (железо)

   Додатоци

   - во удобен куфер

   - 6x вежби

   - 6x млазници за завртки

   • Димензии на пакување (во мм): 300 (L) x 95 (W) x 260 (H)

   • Нето тежина: 2,56 кг

   • Бруто тежина: 2,70 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042564652
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ML-CD92-180S Батериска штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra ML-CD92-180S Батериска штрафилица дупчалка во куфер со 2 батерии

   5.999 ден.
   6.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ