Iskra HL SD 15Li 1036 Батериска штрафилица
   Iskra HL SD 15Li 1036 Батериска штрафилица
   Iskra HL SD 15Li 1036 Батериска штрафилица

   Iskra HL SD 15Li 1036 Батериска штрафилица

   Напиши рецензија (0)
   1.699 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 3.6V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Напон: 3.6V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • Брзина во мирување: 180 врт / мин

   • Вртежен момент: 3 Nm

   • LED сијалица

   • Глава за затегнување: 35 6,35 мм (максимум)

   • Прикажи статус на батеријата

   • Димензии на пакувањето (во мм): 173 (L) x 60 (W) x 153 (H)

   • Нето тежина: 0,56 кг

   • Бруто тежина: 0,62 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042560364
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra HL SD 15Li 1036 Батериска штрафилица

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra HL SD 15Li 1036 Батериска штрафилица

   1.699 ден.
   со ДДВ