Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка
   Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка
   Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка
   Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка
   Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка

   Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка

   Напиши рецензија (0)
   3.390 ден.
   3.890 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА

   • Напон: 20V

   • Брзина на мирување: 0-2400 / мин

   • Број на отчукувања: 0-3000 вртежи во минута

   • Глава за стегање: 1/4 "

   • Вртежен момент: 160 Nm

   • LED светилка

   • Гумена рачка

   • Прикажи статус на полнење

   • Двете насоки на вртење: лево / десно

   • Димензии на пакувањето (во мм): 208 (L) x 96 (W) x 191 (H)

   • Нето тежина: 1,2 кг

   • Бруто тежина: 1,4 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042568377
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra IX-TW07 X-cross Батериска ударна дупчалка

   3.390 ден.
   3.890 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ