Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

   Напиши рецензија (0)
   9.199 ден.
   11.199 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 40Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 2 батерии од 1.5Ah, брз полнач, алуминиумски куфер за транспорт и складирање и 80 парчиња прибор неопходен за секоја намена | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah - BLACK+DECKER

   Двобрзинска дупчалка/одвртувач со вибрации за бетон и цигла со мотор од 18V и вртежен момент од 40Nm. Погодна за работа со различни типови материјали. Доаѓа со 2 батерии од 1.5Ah, брз полнач, алуминиумски куфер за транспорт и складирање и 80 парчиња прибор неопходен за секоја намена.

   BLACK+DECKER
   BDCHD18BAFC-QW

   Технички податоци

   Бренд
   BLACK+DECKER

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

   16 други производи во иста категорија:

   Батериска вибрациска дупчалка/одвртувач 18V 1.5Ah

   9.199 ден.
   11.199 ден.
   Заштеди 2.000 ден.
   со ДДВ