Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор
   Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор
   Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор
   Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор
   Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор
   Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор

   Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор

   Напиши рецензија (0)
   6.490 ден.
   7.590 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   850W вибрациската дупчалка, која го има совршениот баланс помеѓу перформансите и практичноста во користењето. Вибрациите со 54.400 удари во минута го олеснуваат дупчењето во цигла и бетон. Со променливата брзина од 0-3.100 вртежи имате комплетна конторола врз работењето. Овој модел доаѓа со пластичен куфер за складирање и транспорт, 32 парчиња прибор, странична рачка и граничник за длабочината на дупчењето | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија |

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   BLACK+DECKER вибрациска дупчалка 850W 13mm куфер + прибор

   850W вибрациската дупчалка го има совршениот баланс помеѓу перформансите и практичноста во користењето. Вибрациите со 54.400 удари во минута го олеснуваат дупчењето во цигла и бетон. Со променливата брзина од 0-3.100 вртежи имате комплетна конторола врз работењето. Овој модел доаѓа со пластичен куфер за складирање и транспорт, 32 парчиња прибор, странична рачка и граничник за длабочината на дупчењето.

   BLACK+DECKER
   BEH850KA32-QS
   3 производи

   Технички податоци

   Бренд
   BLACK+DECKER
   Влезна моќност
   850 W
   Механички брзини
   1
   Број на вртежи
   0-3100 rpm
   Удари во минута
   0-54400 bpm
   Макс. дупчење во дрво
   32 mm
   Макс. дупчење во метал
   13 mm
   Макс. дупчење во бетон
   16 mm
   Капацитет на стезна глава
   13 mm

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор

   16 други производи во иста категорија:

   Дупчалка вибрациска 850W 13mm куфер + прибор

   6.490 ден.
   7.590 ден.
   Заштеди 1.100 ден.
   со ДДВ