Базен INTEX 183x51cm БЕЗ филтер пумпа - 28101
   Базен INTEX 183x51cm БЕЗ филтер пумпа - 28101
   Базен INTEX 183x51cm БЕЗ филтер пумпа - 28101
   Базен INTEX 183x51cm БЕЗ филтер пумпа - 28101

   Базен INTEX 183x51cm БЕЗ филтер пумпа - 28101

   Напиши рецензија (0)
   1.690 ден.
   2.200 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Базен INTEX 183x51cm БЕЗ филтер пумпа

   • Капацитет: 886L за 80% од капацитетот на базенот.

   • Длабочина: 51 cm.

   • Димензии: 183x51 cm.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вид на базен: на надувување.

   • Капацитет: 886L за 80% од капацитетот на базенот.

   • Длабочина: 51 cm.

   • Димензии: 183x51 cm.

   30 28101
   94 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 183x51cm БЕЗ филтер пумпа - 28101

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 183x51cm БЕЗ филтер пумпа - 28101

   1.690 ден.
   2.200 ден.
   Заштеди 510 ден.
   со ДДВ