Базен INTEX 159x159
   Базен INTEX 159x159
   Базен INTEX 159x159
   Базен INTEX 159x159
   Базен INTEX 159x159

   Базен INTEX 159x159

   Напиши рецензија (0)
   2.200 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава.

   Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

   Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

   Дизајниран со пријатни и весели шари.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Вид на базен: на надувување.

   Димензии: 159x159 cm.

   3057471
   150 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 159x159

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 159x159

   2.200 ден.
   2.500 ден.
   Заштеди 300 ден.
   со ДДВ