Базен INTEX 163x107
   Базен INTEX 163x107
   Базен INTEX 163x107
   Базен INTEX 163x107
   Базен INTEX 163x107

   Базен INTEX 163x107

   Напиши рецензија (0)
   1.450 ден.
   1.850 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава.

   Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

   Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

   Проѕирни надворешни ѕидови.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Капацитет: 238L за 80% од капацитетот на базенот.

   Вид на базен: на надувување.

   Димензии: 163x107 cm.

   3057482
   12 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 163x107

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 163x107

   1.450 ден.
   1.850 ден.
   Заштеди 400 ден.
   со ДДВ