Базен INTEX 114x25
   Базен INTEX 114x25
   Базен INTEX 114x25
   Базен INTEX 114x25

   Базен INTEX 114x25

   Напиши рецензија (0)
   450 ден.
   550 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава.

   Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

   Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

   Вид на базен: на надувување.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Капацитет: 156L.

   Димензии: 114x25 cm.

   3059416
   12 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Базен INTEX 114x25

   16 други производи во иста категорија:

   Базен INTEX 114x25

   450 ден.
   550 ден.
   Заштеди 100 ден.
   со ДДВ