• Ново
  INTEX базен масажер pure spa greywood за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa greywood за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa greywood за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa greywood за 4 лица

  INTEX базен масажер pure spa greywood за 4 лица

  Напиши рецензија (0)
  52.990 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Спа и џакузи Intex Bubble Massage GREYWOOD DELUXE за 1-6 лица Иновативна FiberTech TM технологија. Ова значи дека Bubble Massage Intex е издржлив како компактен мебел. Можеме да седите на работ на базенот без да тонеме!

  Најдобри карактеристики на Intex Bubble Masage: - прилагодлива температура на водата до 40 ° C - 170 млазници за масажа со меурчиња - Fiber-Tech технологија - мобилна, одлична за релаксација и благосостојба SPA може да се пофали и со тивко функционирање на системот за масажа со меурчиња. Пумпата и грејачот имаат и патентиран систем против бигор INTEX, кој обезбедува долг работен век.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Направен за до 6 лица, има 170 мали дупки на дното, од кои излегуваат релаксирачки меурчиња за хидромасажа. Опремен е и со систем за филтрирање наменет за: - прочистување на водата (проток: 1.741 L/h) - греење (температурен опсег: 1,5-2,5 ° C/h) - создавање на млазници за хидромасажа со многу ниски потрошувачка на енергија (0,83 kw / h / ° C)! 

  Покрај тоа, ќе ве заведе новата контролна табла, која е многу практична за користење. Може да се користи безжично и може да се одвои од блокот на моторот. Благодарение на одличната батерија, може да издржи до 48 часа надвор од држачот. На горниот дел од делот што се надувува е поставен држач, на кој може да се монтира контролната табла за поудобно работење. Со притискање на копче се активираат 140 млазници за масажа. Таблетот ќе ви овозможи да управувате со: - вентилација - греење и поставување температура - филтрирањеСистемот за греење се прилагодува на вашите желби со температура помеѓу 20 и 40 ° C (идеално надворешната температура не треба да падне под 10 ° C за да може SPA да ја загрева водата до највисока температура). Технички карактеристики: големина на када: 216 x 71 cm капацитет: 6 волумен на вода: 1098 литри внатрешен / надворешен дијаметар: 165 cm / 216 cm висина: 71 cm дебелина: 0,84 mm материјал: ПВЦ ламинат, ТРОЈНА повеќеслојна внатрешна структура: 48 Влакна -Технички греди? систем за меурчиња: 800 W / 220-240 V грејач: 2200 W / 220-240 V проток на пумпа: 1.741 литри / час систем против бигор: 10 W температура: 20 ° - 40 ° C пораст на температурата: 1 ° - 2 ° C / час млазници за масажа: 170 боја: надворешно сиво, изглед на дрво тежина: 51,3 кг Пакетот вклучува: Греење / филтрирање / пумпа за дување / систем за чистење варовник Касета за вода Филтер влошка Основа и капак на базенот за да се избегне загуба на топлина Пловечки диспензер за ослободување хемиски производи Практично носење рачки За транспорт и складирање на базен 1 разнобојна LED светилка 2 потпирачи за глава од пена ВНИМАНИЕ: Мора да го замените патронот со шифра 29001 на секои петнаесет дена, инаку SPA ќе биде „блокирана“ или оштетена!

  09063891
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  INTEX базен масажер pure spa greywood за 4 лица

  16 други производи во иста категорија:

  INTEX базен масажер pure spa greywood за 4 лица

  52.990 ден.
  со ДДВ