• Ново
  INTEX базен 549Х274Х132cm со метална конструкција , филтер пумпа и скали
  INTEX базен 549Х274Х132cm со метална конструкција , филтер пумпа и скали
  INTEX базен 549Х274Х132cm со метална конструкција , филтер пумпа и скали
  INTEX базен 549Х274Х132cm со метална конструкција , филтер пумпа и скали

  INTEX базен 549Х274Х132cm со метална конструкција , филтер пумпа и скали

  Напиши рецензија (0)
  59.990 ден.
  65.990 ден.
  Заштеди 6.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха
  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
  09056855
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  INTEX базен 549Х274Х132cm со метална конструкција , филтер пумпа и скали

  16 други производи во иста категорија:

  INTEX базен 549Х274Х132cm со метална конструкција , филтер пумпа и скали

  59.990 ден.
  65.990 ден.
  Заштеди 6.000 ден.
  со ДДВ