• Ново
  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица
  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица

  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица

  Напиши рецензија (0)
  79.990 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Масажниот базен на надувување може да се пофали со напреден дизајн и висококвалитетна изработка. Направен е од илјадници влакна, кои му обезбедуваат исклучителна компактност и издржливост. Ѕидовите на надувување на базенот со дебелина од 0,84 mm се стабилни и ја одржуваат својата цврстина дури и при влегување и излегување од него.

  Системот за масажа се карактеризира со ниско ниво на бучава, што ви овозможува идеални услови за релаксација. Патентираниот систем за заштита за спречување на таложење бигор обезбедува долг животен век на производот. Комбинира единствена комбинација од 120 млазници кои произведуваат меурчиња за масажа и 4 млазници кои нудат насочени водени млазници за масажа за целосна релаксација и уживање.

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Опремен е и со систем за филтрирање на вода и греење. За еден час може да филтрира до 1741 литри вода, а во исто време може да ја подигне температурата за 1,5-2,5 °C. Се карактеризира со мала потрошувачка на енергија од 0,83 kW / h / ° C. 

  Може да се пофали со напредна контролна табла и генератор на сол на хлор, што го прави непотребно додавање дополнителни хемикалии во водата. Предупредување: Не се препорачува употреба на масажен базен за деца под 6 години. Технички детали: Не. лица: 4 Ширина: 201 cm Висина: 71 cm Материјал: трислоен ПВЦ ламинат Бр. Млазници со воздушни меури: 120 млазници со насочен воден млаз: 4 Притисок на воден млаз: 0,48 / 0,69 bar Температурен опсег: 20- 40 ° C Покачување на температурата: 1,5-2,5 ° C / ч Пакет: Intex Pure Spa Jet and Bubble Deluxe сет Пумпа за греење и филтрирање со вентилатор и Систем за заштита од варовник Високотехнолошка пумпа за топла и ладна вода Генератор на хлор Два филтри за пумпа Рачно / пумпа за надувување електрична базен Топлински капак и подлога за изолација на подот Тепих со фиока за дозирање Тест ленти за базен за складирање и транспортна вреќа Два потпирачи за глава од пена Моќност на греење: 2200 W Напон: 220-240 V Моќност на вентилаторот: 800 W Моќност на моторот: 650 W Потрошувачка на енергија: 0,83 kW / h Капацитет на пумпата: 1741 l

  Врска:

  Контрола на апликацијата: да

  Тип на врска: WiFi

  Име на апликацијата (АПП продавница): Intex Link - апликација за управување со Спа

  09057514
  5 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица

  16 други производи во иста категорија:

  INTEX базен масажер pure spa за 4 лица

  79.990 ден.
  со ДДВ