• Ново
  INTEX базен масажер pure spa delux за 6 лица
  INTEX базен масажер pure spa delux за 6 лица
  INTEX базен масажер pure spa delux за 6 лица
  INTEX базен масажер pure spa delux за 6 лица
  INTEX базен масажер pure spa delux за 6 лица

  INTEX базен масажер pure spa delux за 6 лица

  Напиши рецензија (0)
  84.990 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  Intex џакузи со капацитет од 1098 l, должина 218 cm, ширина 218 cm, висина 71 cm. Тркалезна форма

  Опции за инсталација: слободно стоечки

  Модел: SC-WF20 Погоден засолена вода: да

  Моќност на системот за солена вода: 20 W

  Облик на базен: октагонален

  Димензии: Ø 218 x 71 cm Внатрешна

  дијаметар: 168 см

  Седишта/лице: 6

  Капацитет на вода: 1.098 l Надворешна обвивка

  материјал: Ламиниран винил

  Површинска обработка: Ламиниран винил

  материјал Внатрешна обвивка: Ламиниран винил

  Проток: 1.741 l/h

  Напојување: 220-240V~ / 50Hz

  Употреблив филтер медиум: филтер за касети

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Вид на употреблив филтер медиум: S1

  Моќност на системот за заштита од варовник: 10 W

  Број на прскалки за воздух: 140

  Моќност на вентилаторот за воздух: 800 W

  Број на млазници: 6

  Излезна пумпа: 1.000 W Топлина

  излезна моќност: 2.200 W

  Време на загревање: 1 °C/h - 2 °C/h

  Температура на водата: 10 °C - 40 °C

  Боја на внатрешната фолија: Црна

  Должина на кабел до уредот: 3,00 m

  Ниво на звучен притисок (10 m): <= 80dB(A)

  Врска:

  Контрола на апликацијата: да

  Тип на врска: WiFi

  Име на апликацијата (АПП продавница): Intex Link - апликација за управување со Спа

  09063892
  5 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  INTEX базен масажер pure spa delux за 6 лица

  16 други производи во иста категорија:

  INTEX базен масажер pure spa delux за 6 лица

  84.990 ден.
  со ДДВ