Едукативно коњче со ксилофон
   Едукативно коњче со ксилофон
   Едукативно коњче со ксилофон
   Едукативно коњче со ксилофон
   Едукативно коњче со ксилофон

   Едукативно коњче со ксилофон

   Напиши рецензија (0)
   1.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Едукативно коњче кое со сигурност ќе го привлече вниманието на вашето бебе.

   Ова коњче ќе му помогне при подобрување на развојот на слух, визија и фините моторни вештини.

   Ја развива можноста за препознавање на боите и разните звуци.

   За поголема забава има и ксилафон.

   Наменет е за деца над 18 месеци.

   Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.

   Димензии на производот: 31x26x11 cm.

   Димензии на пакувањето: 33x29x12 cm.

   32720
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Едукативно коњче со ксилофон

   16 други производи во иста категорија:

   Едукативно коњче со ксилофон

   1.300 ден.
   со ДДВ