Едукативно пијано сино
   Едукативно пијано сино
   Едукативно пијано сино
   Едукативно пијано сино

   Едукативно пијано сино

   Напиши рецензија (0)
   850 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Игрчка која помага во развивање на моториката.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Секое копче има различни песни и тонови и помага во развивање на сетилата за слух .

   • Од страната има светло и може да се прикачи на бебешко креветче.

   • Стимулирање на визуелно следење.Ќе му помогне на вашето дете во распознавањето на бои, форми и животни.

   • Производот користи 3x1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на производот : 26x15x24 cm.

   • Димензии на пакувањето : 38x27x8 cm.

   29621
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Едукативно пијано сино

   16 други производи во иста категорија:

   Едукативно пијано сино

   850 ден.
   со ДДВ