Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии
   Диносаурус на батерии

   Диносаурус на батерии

   Напиши рецензија (0)
   400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Играчката се движи и има сензор за близина, кога ќе допре во нешто се врти и продолжува.

   • Има музика, главата и опашката се флексибилни, на грбот има светлосни ефекти. На секое копче има различна музика и различен звук.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Производот користи 2 х 1,5v AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

   • Димензии на пакувањето: 28x10x10 cm.

   30888
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Диносаурус на батерии

   16 други производи во иста категорија:

   Диносаурус на батерии

   400 ден.
   со ДДВ