Принцеза на ховерборд
   Принцеза на ховерборд
   Принцеза на ховерборд
   Принцеза на ховерборд
   Принцеза на ховерборд

   Принцеза на ховерборд

   Напиши рецензија (0)
   450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Принцеза на ховерборд кој се движи самиот и има опција да стои во место. Од страните има ЛЕД сијалички.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • играчката користи 3х 1.5V AA батерии, кои не се вклучени во пакувањето.

   • димензии на играчката: 23 cm

   • димензии на кутијата: 16 х 15.5 х 11 cm

   29737
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Принцеза на ховерборд

   16 други производи во иста категорија:

   Принцеза на ховерборд

   450 ден.
   со ДДВ