Некој што го знаеме
   Некој што го знаеме

   Некој што го знаеме

   Напиши рецензија (0)
   450 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Автор: Шари Лапена

   Издавачка куќа: ТРИ

   ИСБН: 978-608-230-732-9

   Година на издавање: 2021

   Број на страни: 244

   Димензии: 140 x 205

   Корица: мека

   Јазик: македонски

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Во едно тивко предградие во северниот дел на Њујорк, еден тинејџер се прикрадува во куќите – и во компјутерите на сопствениците – учејќи ги нивните тајни, а можеби и споделувајќи некои од нив. Кој е тој, и што можеби открил? И кога ќе биде најдена една жена убиена на улицата, напнатоста се зголемува. Кој ја убил? И на што сѐ се подготвени овие луѓе за да ги заштитат сопствените тајни? Во ова соседство не играат игри само сопружниците. Во ова соседство, секој во семејството има своја тајна...

   1848
   110 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Некој што го знаеме

   16 други производи во иста категорија:

   Некој што го знаеме

   450 ден.
   со ДДВ