Внатрешен инженеринг
   Внатрешен инженеринг

   Внатрешен инженеринг

   Напиши рецензија (0)
   420 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Автор: Садгуру

   Издавачка куќа: ТРИ

   ИСБН: 978-608-230-711-4

   Година на издавање: 2020

   Број на страни: 274

   Димензии: 140/210

   Корица: мека

   Јазик: македонски

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Револуционерен начин на размислување за нашите активности и хуманоста, и за можноста да постигнеме ништо помалку од живот исполнет со радост.

   Во својата моќна и трансформативна книга, лидерот на мислата, визионер, филантроп, мистик и јогин Садгуру раскажува за сопственото будење, од момче со невообичаен афинитет кон природата до смел млад авантурист што го прокрстарил индискиот континент на својот мотор. Тој раскажува за моментот на своето просветлување на еден планински врв, и за патот до постигнување апсолутна благосостојба, патот што го издржал тестот на времето: класичното знаење на јогата.

   Денес, како основач на Иша, организација посветена на хуманитарни цели, Садгуру им го осветлува патот на милиони луѓе низ светот.

   1831
   99 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Внатрешен инженеринг

   16 други производи во иста категорија:

   Внатрешен инженеринг

   420 ден.
   со ДДВ