Гол Човек
   Гол Човек

   Гол Човек

   Напиши рецензија (0)
   299 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Автор: Игор Џамбазов

   Издавачка куќа: ТРИ

   ИСБН: 978-608-230-173-0

   Година на издавање: 2013

   Број на страни: 250

   Димензии: 140X210

   Корица: мека

   Јазик: MK

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Поради огромниот интерес на читателите, Издавачки центар ТРИ ја реиздаде книгата „Гол човек“ на Игор Џамбазов. „Гол човек“ е можеби најконтроверзната книга на Џамбазов, во која тој искрено и без лажен срам, до гола кожа го соголува својот приватен живот и ни се прикажува во својата вистинска, човечка светлина. Напишана со отворено срце и остар јазик, „Гол човек“ е книга во која ќе се препознаеме сите ние, неговите современици.

   1463
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Гол Човек

   16 други производи во иста категорија:

   Гол Човек

   299 ден.
   со ДДВ