Светецот, сурферот и директорот
   Светецот, сурферот и директорот

   Светецот, сурферот и директорот

   Напиши рецензија (0)
   380 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Автор: Робин Шарма

   Издавачка куќа: ТРИ

   ИСБН: 9786082300184

   Година на издавање: 2011

   Број на страни: 248

   Димензии: 125x195

   Корица: мека

   Јазик: МК

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   На страниците на оваа извонредна книга ќе откриете практични, а сепак моќни методи за пресоздавање на вашиот живот и одново поврзување со своето најдобро јас. Напишана како интересна и искрена приказна, СВЕТЕЦОТ, СУРФЕРОТ И ДИРЕКТОРОТ ви дава моќен спој на длабока мудрост и практични животни лекции што ќе ви помогнат да ја откриете својата судбина, да ја живеете највисоката вистина како човечко суштество, и да ја најдете постојаната среќа што ја барате.

   Во овој револуционерен водич за живеење на својот живот на најавтентично ниво, ќе научите:

   - како да ги разбудите вистинските дарби и силно да заблескате во светот

   - како да ги претворите стравовите во слобода и раните во мудрост

   - лекции што ќе ви помогнат да го усовршите умот, да го отворите срцето, и да го негувате духот

   - едноставни методи за прекрасни врски исполнети со вистинска љубов

   - начини за повторно воведување на авантурата, мистеријата и забавата во животот

   - техники како да станете ѕвезда во кариерата и да привлечете богатство

   Ако сте подготвени да го живеете својот НАЈДОБАР ЖИВОТ сега, прочитајте ја оваа извонредна книга. Д-р Ричард Карлсон

   1358
   110 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Светецот, сурферот и директорот

   16 други производи во иста категорија:

   Светецот, сурферот и директорот

   380 ден.
   со ДДВ