Среќното семејство на калуѓерот што го продаде своето ферари
   Среќното семејство на калуѓерот што го продаде своето ферари

   Среќното семејство на калуѓерот што го продаде своето ферари

   Напиши рецензија (0)
   320 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Автор: Робин Шарма

   Издавачка куќа: ТРИ

   ИСБН: 978-608-230-524-0

   Година на издавање: 2017

   Број на страни: 201

   Димензии: 125/195

   Корица: мека

   Јазик: македонски

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Едноставниот, инспиративен и докажано ефикасен систем на прочуениот гуру открива како да му помогнете на своето дете да го оствари својот целосен потенцијал, а притоа да постигнете и сопствен внатрешен мир.

   Џулијан Ментл, поранешен адвокат кој навреме ја осознал вистинската смисла на животот, е подготвен за нови предизвици. На патот кон исполнето, урамнотежено и среќно постоење нема поважен фактор од семејството. Затоа Џулијан во оваа книга изложува низа проникливи сознанија и практични совети со кои ќе му овозможите на своето дете да ги препознае и да ги реализира своите дарби. Исто така, ќе ви покаже како со членовите на семејството да остварувате однос исполнет со доверба, кој ќе се претвори во цврста и нераскинлива врска.

   Споделете ја радоста на живеењето со своите најблиски и научете како подобро да се разбирате. Насочете ги своите деца по патот на големите соништа и покажете им дека ништо не е недостижно. Свртете се кон тоа што ви е најважно и секој ден уживајте во даровите што ви ги дава животот.

   1673
   110 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Среќното семејство на калуѓерот што го продаде своето ферари

   16 други производи во иста категорија:

   Среќното семејство на калуѓерот што го продаде своето ферари

   320 ден.
   со ДДВ