• Ново
  Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева
  Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

  Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

  Напиши рецензија (0)
  16.999 ден.
  18.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 2,0 kW

  • Обем на корпа за трева: 40L

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации на Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

  • Волумен на моторот: 127,1 cm3

  • Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор

  • Воздушно ладење на моторот

  • Режим на возење: на притискање

  • Моќност: 2,0 kW

  • Брзина во мирување: 2800 вртежи во минута

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L

  • Прилагодлива висина на сечење: 25-70 mm

  • 7 позиции за прилагодување на висината (централно)

  • Максимална ширина на сечењето: 10 410 mm (16 ”)

  • Тркала за лежишта: предни Ø 152 mm заден Ø 152 mm

  • Обем на корпа за трева: 40L

  • Димензии на пакувањето (во мм): 670 (L) x 505 (W) x 420

  • Нето тежина: 21 кг

  • Бруто тежина 23 кг

  • 24 месеци гаранција

  3830042569107
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

  15 други производи во иста категорија:

  Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

  16.999 ден.
  18.999 ден.
  Заштеди 2.000 ден.
  со ДДВ