• Ново
  Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева
  Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева
  Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева
  Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева

  Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева

  Напиши рецензија (0)
  20.999 ден.
  21.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 2,4 kW

  • Волумен на корпа за трева: 62L

  • За тревници до: 1400 м²

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации на Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева

  • Волумен на моторот: 139 cm3

  • Моќност: 2,4 kW

  • Брзина во мирување: 2800 вртежи во минута

  • Тип на моторот: OHV со четири удари

  • Ладење на воздухот на моторот

  • режим на возење: сопствен погон

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 1, L

  • Капацитет на резервоарот за масло: 0,55 л

  • Прилагодлива висина на сечење: 20-75 mm

  • 8 позиции за прилагодување на висината (централно)

  • Максимална ширина на сечењето: 460 mm (18 ")

  • Функција за мулчирање

  • тркала на лежиште:

      • Преден 178 мм (7 ")

      • Заден 254 mm (10 ")

  • Волумен на корпа за трева: 62L

  • За тревници до: 1400 м²

  • Димензии на пакувањето (во мм): 770 (L) x 565 (W) x 500 (H)

  • Нето тежина: 34,2 кг

  • Бруто тежина: 36,2 кг

  • 24 месеци гаранција

  3830076851650
  9 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева

  15 други производи во иста категорија:

  Iskra BN46SMH-RV145 самоодна бензиска косилка за трева

  20.999 ден.
  21.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ