• Ново
  Iskra BN53SMH-GCVx200 Бензиска косилка за трева HONDA мотор
  Iskra BN53SMH-GCVx200 Бензиска косилка за трева HONDA мотор

  Iskra BN53SMH-GCVx200 Бензиска косилка за трева HONDA мотор

  Напиши рецензија (0)
  38.990 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 2,8 kW

  • За тревници до: 1800 м²

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации на Iskra BN53SMH-GCVx200 Бензиска косилка за трева HONDA мотор

  • Волумен на моторот: 201 cm3

  • моќност: 2,8 kW

  • Тип на моторот: (GCVx200) HONDA четири тактен

  • Воздушно ладење на моторот

  • режим на возење: сопствен погон

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 1 L

  • Капацитет на резервоарот за масло: 0,5 л

  • Прилагодлива висина на сечење: 20-75 mm

  • 8 позиции за прилагодување на висината (централно)

  • Максимална ширина на сечењето: 530 mm (22 ")

  • Обем на корпа за трева: 62L

  • За тревници до: 1800 м²

  • Приклучок за градинарско црево

  3830076850646
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra BN53SMH-GCVx200 Бензиска косилка за трева HONDA мотор

  15 други производи во иста категорија:

  Iskra BN53SMH-GCVx200 Бензиска косилка за трева HONDA мотор

  38.990 ден.
  со ДДВ