• Ново
  Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева
  Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева

  Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева

  Напиши рецензија (0)
  35.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 2,68 kW

  • За тревници до: 1800 м²

  • 24 месеци гаранција

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации на Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева

  • Обем на моторот: 163 cm3

  • моќност: 2,68 kW

  • Брзина во мирување: 2800 вртежи во минута

  • Тип на моторот: четири тактен BS675EXi

  • режим на возење: сопствен погон

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 1 L

  • Капацитет на тавче за масло: 0,47 L

  • Прилагодлива висина на сечење: 20-75 mm

  • 8 позиции за прилагодување на висината (централно)

  • Максимална ширина на сечењето: 560 mm (22 ")

  • Обем на корпа за трева: 62L

  • За тревници до: 1800 м²

  • 24 месеци гаранција

  3830042565765
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева

  15 други производи во иста категорија:

  Iskra HG56SMH-BS675EXi Бензиска косилка за трева

  35.999 ден.
  со ДДВ