Електричен тример за жива ограда VHT 710 P
   Електричен тример за жива ограда VHT 710 P

   Електричен тример за жива ограда VHT 710 P

   Напиши рецензија (0)
   6.100 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електричните тримери на Villager® се одлични за одржување живата ограда во вашиот двор. Поради нивната конфигурација и малите димензии, тие лесно достигнуваат недостапни површини и одлично ја обликоваат оградата. Распоредете го вашиот двор лесно, брзо и прецизно со еден од електричните тримери на Villager.

   1 година гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на мотор:Електро мотор

   Работен напон:230 V ~ 50 Hz

   Приклучна моќност:710 W

   Број на вртежи :3200 rpm

   Должина на сечилото:600 mm

   Тип на сечило:Контра-ротирачко, дупло

   Пречник на сечење:24 mm

   Тип на рачка:Ротирачка рачка

   Работна зафатнина на ножот:550 mm

   Тежина:3 kg

   Линија на производот:Black edition

   33491
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електричен тример за жива ограда VHT 710 P

   8 други производи во иста категорија:

   Електричен тример за жива ограда VHT 710 P

   6.100 ден.
   со ДДВ