Електричен тример за жива ограда VHT 500
   Електричен тример за жива ограда VHT 500

   Електричен тример за жива ограда VHT 500

   Напиши рецензија (0)
   4.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лесен, удобен и силен, тоа ќе ви овозможи лесно да организирате живата ограда.

   Функции: Електрична сопирачка

   Препорака: Користете Villager заштитна опрема

   1 година гаранција 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на мотор:Електро мотор

   Работен напон:230 V ~ 50 Hz

   Приклучна моќност:500 W

   Должина на сечилото:470 mm

   Тип на сечило:Контра-ротирачко, дупло

   Пречник на сечење:20 mm

   Тип на рачка:Класична рачка

   Работна зафатнина на ножот:470 mm

   Тежина:3 kg

   Линија на производот:Orange edition

   33492
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електричен тример за жива ограда VHT 500

   8 други производи во иста категорија:

   Електричен тример за жива ограда VHT 500

   4.300 ден.
   со ДДВ