• Ново
  Iskra ZT261DEB Бензинска коса / тример за трева
  Iskra ZT261DEB Бензинска коса / тример за трева

  Iskra ZT261DEB Бензинска коса / тример за трева

  Напиши рецензија (0)
  8.999 ден.
  9.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 0,65 kW

  • Гаранција 24 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации за Iskra ZT261DEB Бензинска коса / тример за трева

  • Волумен на моторот: 25,4 cm3

  • Моќност: 0,65 kW

  • Брзина на моторот:

      • глава со навој: 8000 вртежи во минута

  • Тип на мотор: двотактен

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 0,55L

  • Должина на прачка за косење: 1410 mm

  • Тип на рачка: круг

  • Глава на конец: 80 -380 mm

  • Димензии на пакување (во mm): 240 (L) x 245 (Ш) x 990 

  • Нето тежина: 6,5 кг

  • Бруто тежина: 7,5 кг

  3830042565611
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra ZT261DEB Бензинска коса / тример за трева

  8 други производи во иста категорија:

  Iskra ZT261DEB Бензинска коса / тример за трева

  8.999 ден.
  9.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ