• Ново
  Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева
  Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева

  Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева

  Напиши рецензија (0)
  9.999 ден.
  10.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 0,9 kW

  • Гаранција 24 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации за Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева

  • Волумен на моторот: 32,7 cm3

  • Моќност: 0,9 kW

  • Брзина на моторот:

      • глава со навој: 6525 вртежи во минута

      • глава на ножот: 6900 вртежи во минута

  • Тип на мотор: двотактен

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 0,75L

  • Должина на прачка за косење: 1640 mm

  • Тип на рачка: кружен

  • Глава на конец: 30 - 430 mm

  • Глава на сечилото: ø 255 mm

  • Димензии на пакувањето (mm): 275 (L) x 270 (Ш) x 1060 

  • Нето тежина: 5,7 кг

  • Бруто тежина: 6,3 кг

  • 24 месеци гаранција

  3830042565628
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева

  8 други производи во иста категорија:

  Iskra TU331SEU Бензинска коса / тример за трева

  9.999 ден.
  10.999 ден.
  Заштеди 1.000 ден.
  со ДДВ