• Ново
  Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева
  Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева

  Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева

  Напиши рецензија (0)
  11.499 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 1,35 kW

  • Гаранција 24 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации за Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за треваева

  • Волумен на моторот: 42,7 cm3

  • моќност: 1,35 kW

  • RPM на моторот:

      • Глава со конец: 6525 вртежи во минута

      • глава со сечило: 6900 вртежи во минута

  • Тип на моторот: двотактен

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L

  • Должина на палка за косење: 1640 мм

  • Вид на рачка: шипка

  • Глава на низата: 30 430 mm

  • Глава на сечилото: 5 255 mm

  • Димензии на пакување (во мм):

       • Моторна кутија: 330 (L) x 260 (W) x 330 (H)

       • Кутија за косење: 110 (L) x 110 (W) x 1655 (H)

  • Нето тежина: 5,7 кг

  • Бруто тежина: 6,3 кг

  • 24 месеци гаранција

  3830042565635
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева

  8 други производи во иста категорија:

  Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева

  11.499 ден.
  со ДДВ