• Ново
  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример
  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример
  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример
  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример
  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример
  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример
  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример

  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример

  Напиши рецензија (0)
  17.999 ден.
  со ДДВ
  На залиха

  • Моќност: 1,35 kW

  • Гаранција 24 месеци

  Кол:
  • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
  • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
  • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

  Спецификации за Iskra TU520SEU Бензинска коса / тример за трева

  • Волумен на моторот: 42,7 cm3

  • моќност: 1,35 kW

  • RPM на моторот:

      • Глава со конец: 6525 вртежи во минута

      • глава  со сечило: 6900 вртежи во минута

  • Тип на моторот: двотактен

  • Капацитет на резервоарот за гориво: 1.2L

  • Должина на палка за косење: 855 мм

  • Вид на рачка: кружна

  • Глава на низата: 30 430 mm

  • Глава на сечилото: 5 255 mm

  • Димензии на пакетот (во мм): 300 (L) x 270 (W) x 1120 (H)

  • Нето тежина: 14,5 кг

  • Бруто тежина: 15,7 кг

  Вклучени прилози:

  • Продолжеток глава со конец за косење

  • Продолжеток глава со нож

  • Продолжеток со шипка за продолжување

  • Продолжеток со пила

  • Продолжеток со тример за жива ограда

  • 24 месеци гаранција

  3830042565642
  10 производи

  Специфични референци

  Ново

  Нема рецензии во моментов

  Напиши рецензија
  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример

  8 други производи во иста категорија:

  Iskra ТU-МТ430 повеќенаменски тример

  17.999 ден.
  со ДДВ