Безжична камера Kikka boo - 24/7 - TILT-PAN
   Безжична камера Kikka boo - 24/7 - TILT-PAN
   Безжична камера Kikka boo - 24/7 - TILT-PAN
   Безжична камера Kikka boo - 24/7 - TILT-PAN
   Безжична камера Kikka boo - 24/7 - TILT-PAN

   Безжична камера Kikka boo - 24/7 - TILT-PAN

   Напиши рецензија (0)
   2.890 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Безжична камера Kikka boo-24/7 која се поврзува со вашиот мобилен телефон ви овозможува да бидете во постојан контакт со вашето бебе.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Wi-Fi видео-монитор за бебиња 24/7.

   • Пренос во живо преку телефон или таблет iOS/ Android,користејќи ја апликацијата SAP HD.

   • Откривање на движење.

   • Резолуција 1080p (1920*1080).

   • Ноќно гледање 10 метри.

   • Видео снимање на картичката TF максимум 64G.

   • Леќи 3,6 мм.

   • Зум 4Х.

   • Откривање на лице.

   • Двонасочен разговор.

   • Прилагодување на звукот.

   • Мрежен интерфејс RJ-45 10/100Mb адаптивен интерфејс.

   • Безжичен WIFI, 802.11 b/g/n.

   • Температура на работа од -10 до 70° C.

   550054
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Безжична камера Kikka boo - 24/7 - TILT-PAN

   2 други производи во иста категорија:

   Безжична камера Kikka boo - 24/7 - TILT-PAN

   2.890 ден.
   со ДДВ