Бебифон Kikka Boo - Foster
   Бебифон Kikka Boo - Foster
   Бебифон Kikka Boo - Foster
   Бебифон Kikka Boo - Foster
   Бебифон Kikka Boo - Foster

   Бебифон Kikka Boo - Foster

   Напиши рецензија (0)
   3.590 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Бебифонот ви овозможува да бидете во постојан контакт со вашето бебе.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • LCD екран.

   • Технологија FHSS.

   • Опсег на отворено 270-300м.

   • Опсег во затворен простор 30-50м.

   • Aктивирање ва VOX.

   • Ноќно светло.

   • Приспивни мелодии.

   • Двонасочен разговор.

   • Аларм надвор од опсегот.

   • Аларм за слаба батерија.

   • Вибрации.

   • Контрола на волуменот.

   • Сетот вклучува: родителска единица, бебешка единица, 2 USB кабли, 1 USB адаптер, Вградена Li-ion батерија за родителската единица.

   550093
   9998 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бебифон Kikka Boo - Foster

   3 други производи во иста категорија:

   Бебифон Kikka Boo - Foster

   3.590 ден.
   со ДДВ